Baretas
+370 611 33447

Esame profesionali komanda, turinti patyrusius meistrus ir savo srities specialistus, kuri pasiruošusi Jums padėti įsirengti naują arba rekonstruoti seną butą, namą, komercines patalpas ar prekybines erdves Vilniuje ir Vilniaus rajone. Mūsų ilgametė patirtis lemia puikią paslaugų kokybę, o nuolatinis tobulėjimas – sudėtingiausių sprendimų galimybę. Atliktiems darbams teikiame garantijas. Tad esame pasiruošę įgyvendinti Jūsų būsto svajones!

  • Darbų vadovas

VYTENIS PAUŽA - direktorius

Baigė statybos inžinerijos studijas. Ilgą laiką domėjosi statybinėmis medžiagomis ir naujausiomis technologijomis, būtent todėl specializavosi statybinių medžiagų ir dirbinių srityje. Vidaus apdailos darbus organizuoja 6 metus. Nuolat tobulinasi dalyvaudamas įvairiuose kursuose, seminaruose, vyksta į kitas šalis perimti jų gerąją vidaus apdailos darbų praktiką bei ypatumus. Šiuo metu yra suburta 20 meistrų komanda, turinti ilgametę patirtį. Komandą sudaro elektrikai, santechnikai, plytelių ir grindų klojėjai, gipso kartono plokščių montuotojai, griovėjai, dažytojai, interjero dizaineriai – kiekvienas iš jų savo srities profesionalas. Visi meistrai specializuojasi tik srityse, kurias geriausiai išmano, tokiu būdu užtikrindami nepriekaištingą atliktų darbų kokybę. Įsiklausoma į kliento poreikius, siekiant sutaupyti laiką ir atlikti darbus atidžiai bei kokybiškai. Bendradarbiaujama su ilgametę patirtį turinčiomis statybinių ir apdailos medžiagų, santechnikos, elektros instaliacijos, buitinės technikos įmonėmis – dirbama tik su patikimais pardavėjais ir tiekėjais. Profesionali komanda patars Jums visais buto, kotedžo ar namo įrengimo klausimais ir pasirūpins, kad viskas būtų atlikta laiku, sklandžiai ir nepriekaištingai.
vytenis@baretas.lt
+370 611 33447

MARTYNA GRUŠAUSKAITĖ - interjero dizainerė

Vilniaus Gedimino technikos universitete įgijo architektūros bakalauro ir magistro laipsnius. Studijų ir profesinės veiklos metu gautas žinias tobulina kursuose ir seminaruose, užsienio dėstytojų bei dizainerių paskaitose. Kurdama interjerą didžiausią dėmesį teikia bendravimui su klientais, įsiklausimui į jų norus ir svajones. Yra įsitikinusi, jog pasitikėjimas ir bendradarbiavimas tarp užsakovo ir dizainerio veda link geriausio rezultato. Mano, jog būstas privalo tarnauti žmogui, o ne atvirkščiai. Kasdien domisi naujausiomis interjero stilių ir medžiagų tendencijomis, siekia surasti kuo įdomesnius ir racionalesnius erdvių išplanavimo ir dekoravimo sprendinius, kurie visapusiškai tenkintų užsakovų poreikius. Simpatizuoja minimalizmo stiliui - tai šviesios , "švarios" erdvės kūrimas pirmenybę teikiant funkcionalumui ir medžiagų kokybei. Turi didelę partnerių duomenų bazę, su kuriais bendradarbiauja - baldų ir interjero salonų, nestandartinių baldų gamintojų, šviestuvų, dekoro detalių ir pan. Užsakovui pageidaujant paruošia vizualizacijas, kurios padeda geriau įsivaizduoti būsimą erdvę. Rengia visus reikiamus planus ir brėžinius, pagal kuriuos specialistai gali tiksliai įgyvendinti suprojektuotą interjerą iki mažiausių detalių.
dizainas@baretas.lt
+370 623 17102

EDGARAS JADINSKIS - vadybininkas

Vidaus apdailos srityje dirba keletą metų. Daugiausiai yra atsakingas už medžiagų tiekimą, meistrų darbo laiko planavimą ir pan. Siekia užtikrinti, kad darbai vyktų sklandžiai. Laisvu laiku domisi interjeru ir gilina žinias šioje srityje. Šiuo metu mokinasi piešti vizualizacijas.