Baretas
+370 611 33447

Gipso kartono plokščių (GKP) naudojimo sritis yra įvairi – lengvai galite atskirti kambarius ir dekoruoti namus. Pasirenkant GKP sutaupysite laiko, nes ji yra greitai montuojama, nereikia tinkuoti, užtenka tik glaistyti ir dažyti. Tai ekologiška medžiaga, ją sudaro tik gipso ir plieno gaminiai. GKP turi geras šilumos izoliavimo savybes, taip pat gerai izoliuoja garsą.

Prieš dedant GKP būtina žinoti pertvarai keliamus reikalavimus: aukštį, statiką, planuojamas apkrovas (pakabinamas spinteles, lentynas). Esant apkrovoms reikia montuoti didesnes apkrovas atlaikančius elementus. Nusprendus montuoti du suoksnius GKP, pertvara taps daug tvirtesnė ir smarkiai pagerės garso izoliavimo savybės. Siekiant apsaugoti GKP konstrukcijas nuo neprognozuojamų deformacijų ir trūkių formuojamos deformacinės siūlės. GKP nuo kitų statybinių konstrukcijų dalių (mūro, mežio, betono) turi būti atskiriamos slydimo juosta, dėl skirtingų šiluminio plėtimosi savybių. Statybines konstrukcijas, kurias veikia didelė temperatūra (nuo apšvietimo, šildymo prietaisų), būtina atskirti nuo GKP.

Dėl savo gerų savybių ir plataus pritaikomumo, GKP pasirenkamos beveik kiekviename būste. Mūsų ilgametę patirtį turintys meistrai gipso kartono plokštes sumontuos greitai ir kokybiškai. Susisiekite su mumis.