Baretas
+370 611 33447

Grindų dengimas yra vienas iš paskutinių vidaus apdailos etapų. Ant kokios konstrukcijos pagrindo bus dengiamos grindys paprastai priklausys nuo objekto specifikos, grindų tipo ir Jūsų poreikių. Galimi šie grindų dangos būdai:

  • klijavimas prie betoninio pagrindo – šį būdą galima naudoti tuo atveju, jei nereikalingas papildomas pagrindo lyginimas ar pakėlimas. Grindis klijuojant tiesiai prie betono pagrindo minimaliai pakelia grindų aukštį. Tai greitai dengiama technika. Konstrukcija tinkama šildomoms grindims.
  • klijavimas ant komfortą padidinančių paklotų – tokie paklotai pasižymi geromis akustinėmis savybėmis, geromis šilumos pralaidumo savybėmis, elastingumu, iš  dalies amortizuoja grindų dangą ir sumažina pagrindo, klijų įtampas. Konstrukcija tinkama šildomoms grindims.
  • klojimas, betono išlyginimui naudojant OSB plokštę ar fanerą – tokiu būdu dažnai lyginami senos statybos butai, namai ar naujai įrengti nekokybiški pagrindai, taip pat naudojami siekiant suvienodinti skirtingus aukščius tarp patalpų.
  • klojimas ant lagių – šis būdas naudojamas esant labai nelygiam betoniniam pagrindui, kuris technologiškai negali būti lyginamas OSB plokšte ar fanera. Tokia technologija leidžia išlyginti žymius aukščių skirtumus tarp patalpų. Ją galima rengti tiesiai ant gelžbetoninės dangos be betono išlyginamojo sluoksnio įrengimo. Tai leis greičiau užbaigti darbus, nes nereikės laukti išlyginamojo sluoksnio džiūvimo. Lagių konstrukcija leidžia įrengti garso/šilumos izoliaciją, jei ji nėra įrengta dangoje.
  • klojimas „plaukiojančiu“ būdu – šiuo būdu parketlentės tik sukabinamos mechaniniu užraktu tarpusavyje arba klijuojant jų įlaidus ir griovelius. Tai greičiausias klojimo būdas, kuris nereikalauja labai kokybiško pagrindo ir gali būti atliekamas ant sutrūkusio ar byrančio betono. Visada galima šį būdą naudoti klojant ant išlyginamaisiais mišiniais išlyginto betono pagrindo.

Jei po parketu ketinate įsirengti grindų šildymo įrangą, reikia atsižvelgti į šildymo sistemos įrangą ir klijus. Tokiu atveju nerekomenduojama kloti parketlenčių iš buko ar klevo medienos, taip pat iš medžio masyvo. Labiausiai tiktų dvisluoksnis parketas bei „plaukiojančios“ grindys.

Mes Jums padėsime pasirinkti tinkamą grindų dengimo būdą ir atliksime savo darbus kokybiškai! Susisiekite su mumis.