Baretas
+370 611 33447

Kiliminė danga – jauki ir funkcionali interjero dizaino detalė. Renkantis dangą svarbu žinoti jos sudėtį ir atsparumo savybes. Nuo pluošto pasirinkimo priklauso ir jos paskirtis. Patalpos, išklotos natūralia kilimine danga, atrodo jaukiau ir solidžiau, tačiau ji lengvai sugeria drėgmę, tad tokių dangų nerekomenduojama naudoti drėgnose patalpose. Sintetinė danga yra atsparesnė mechaniniam poveikiui, dilimui, drėgmei, slopina triukšmą, tačiau tokia danga labiau sugeria dulkes ir įvairius kvapus. Tinkamai pasirinkus kiliminę dangą, ji atitiks Jūsų poreikius ir tarnaus ilgiau.

Kiliminė danga gali būti klojama tik ant lygaus ir švaraus paviršiaus. Dažniausiai klojama ant gipso ir medžio plokštės. Jei danga dengiama ant senų medinių grindų, reikia užglaistyti susidėvėjusias vietas. Kiliminę dangą, kuri nėra atspari ugniai, rekomenduojama dengti ant betono sluoksnio. Kad paviršius būtų lygus galima naudoti specialų pagrindą, dėl kurio pagerės šilumos ir garso izoliacinės savybės, pailgės dangos „tarnavimo“ laikas. Kiliminę dangą galima iškloti šiais būdais:

  • priklijuoti dangą prie grindų
  • nepriklijuoti dangos prie grindų
  • ištemti ir naudoti pagrindą bei fiksuoti dvipusiu fiksatoriumi, kraštuose naudojant dvipusę lipnią juostą.

Patalpose su šildomomis grindimis kiliminę dangą reikia visiškai priklijuoti. Taip pat kiliminę dangą reikėtų priklijuoti siekiant, kad ji ilgiau „tarnautų“, mažiau susidėvėtų. Laisvai kloti dangą rekomenduojama tik nedidelėse patalpose.

Priklausomai nuo Jūsų objekto parinksime geriausią kiliminę dangą ir jos klojimo būdą. Susisiekite su mumis!