Baretas
+370 611 33447

Norint atsinaujinti namus, kartais užtenka pakeisti tapetus. Svarbu pasirinkti tinkamus tapetus ir kokybiškai juos priklijuoti. Prieš tapetuojant reikia tinkamai paruošti sienas. Padėsime jas įvertinti ir parinksime geriausią paruošimo būdą, kad tapetai būtų kokybiškai priklijuoti.

Šiuo metu galima rasti įvairiausių tapetų rūšių: popierinių, akrilinių, vinilo, tekstilės, veliūro, fototapetų. Popieriniai tapetai yra ekologiški ir pigesni, tačiau jie greitai išsitepa ir blunka. Vinilinius tapetus lengva plauti ir prižiūrėti. Pastarieji gali būti klijuojami vonios ir virtuvės kambariuose. Tekstilės tapetai – yra brangoki, tačiau padeda sukurti prabangą ir išskirtinumą. Fototapetų pagalba galima padaryti pačius įvairiausius ir individualius būsto interjero sprendimus.

Rekomenduojama įsigyti tapetų daugiau nei matematiškai suskaičiuota sienoms padengti. Dar didesnės sąnaudos būna, jei tapetas turi sudėtingą raštą ir reikia derinti jungiant vieną su kitu. Mes padarysime, kad darbas būtų atliktas kokybiškai! Susisiekite!